Půjčka 20000 ihned |
Snadná a dostupná půjčka na cokoliv
Důležité: Tento web vznikl v minulosti a některé články již proto nemusejí být aktuální.

Osobní úvěr KB

7. září 2015

Neúčelový Osobní úvěr KB je spotřebitelským bankovním úvěrem, velmi výhodným a dostupným. Vyplatí se z hlediska nízké úrokové sazby a možnosti půjčit si i vyšší částky nebo nastavit splátky podle potřeby. Navíc využijete zázemí tradiční banky s výborným přístupem ke svým klientům.

Rychlé vyřízení úvěru u KB

Osobní úvěr KB je určen jak občanům ČR, tak i cizincům s trvalým pobytem na našem území nebo občanům členských zemí EU s povolením k pobytu v ČR. Určen je pro osobní, nikoliv podnikatelské účely. Je velmi rychlý, s minimem papírování a bez složité administrativy. Co potřebujete k vyřízení žádosti? Je třeba doložit dva doklady totožnost, a také potvrzení o příjmu nebo výpisy z bankovního účtu.

Až 2 500 000 bez zajištění? Jde to

V Komerční bance získáte tento osobní úvěr jak v hotovostní, tak v bezhotovostní formě, a to ve výši od 30 000 až do 2 500 000 Kč, se splatností 12 až 72 měsíců. Pokud prokážete dostatečnou bonitu, banka nemusí vyžadovat zajištění ani u nejvyšší možné sumy. V některých případech ale může požadovat ručení, vklad nebo stavební spoření u Modré pyramidy.

Výsledek žádosti během okamžiku

Jakmile dodáte potřebné doklady, okamžitě se dozvíte, zda vám byl úvěr schválen. Banka vám případně může navrhnout i jinou výši, v závislosti na vašich příjmech. Půjčku můžete vyřídit na pobočce s bankéřem, na bezplatné infolince nebo přes internetové bankovnictví, pokud jste klienty KB a máte předschválený úvěrový limit. Poplatek za sjednání půjčky činí 490 Kč.

Využijte možnost pojištění splácení

Komerční banka si neúčtuje žádné poplatky za předčasné splacení, ať už částečné nebo úplné. Umožní vám tak rozložit si splátky na delší dobu, pokud potřebuje. Všem klientům je nabízeno pojištění schopnosti úvěr splácet. V případě nečekané životní události vám díky němu bude poskytnuta pomoc se splátkami, abyste se nedostali do prodlení.


Máte ne zcela bezproblémovou platební historii nebo jiný problém? Raději byste se svěřili do rukou nebankovní společnosti? Navštivte webové stránky Maxi-Půjčky.cz a vyberte si tu správnou půjčku právě pro vás. Klikněte zde.Naše tipy

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, zkuste si přečíst informace o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv polečnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Přečtěte si více o Credium půjčce.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Doporučujeme

Více k tématu půjčka 20000 do hodiny se můžete dozvědět také na stránkách Půjčka-20000-do-hodiny.cz

Pokud nemáte příjem nebo své příjmy nemůžete doložit, můžete využít finanční produkt s názvem Půjčka bez doložení příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.
Všechna práva vyhrazena © 2012 Půjčka-20000.cz
Tyto stránky jsou pouze informativního charakteru. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.