Půjčka 20000 ihned |
Snadná a dostupná půjčka na cokoliv
Důležité: Tento web vznikl v minulosti a některé články již proto nemusejí být aktuální.

Pojištění při podnikání

16. října 2023

Podnikání s sebou nese určitá rizika. Každý podnikatel by si měl proto zřídit komplexní pojistnou ochranu svých podnikatelských aktivit. Jaké pojištění si mohou podnikatelé vybrat?

Proti jakým rizikům se mohou podnikatelé nechat pojistit?

  • přírodní živly
  • odcizení majetku
  • přepravovaný náklad
  • motorová vozidla
  • technická rizika
  • přerušení provozu
  • odpovědnost za škodu
  • leasingové splátky
  • přepravované osoby
  • zemědělská rizika

Typy pojištění pro podnikatele

Živelní pojištění

Živelní pojištění chrání podnikatele pro případ škod způsobených živelními událostmi na zásobách, movitých věcech a nemovitostech. Jedná se o škody od požáru, záplav, povodní, vichřice nebo blesku.

Pojištění škod způsobených krádeží vloupáním nebo loupežným přepadením

Pojištění slouží proti škodě na odcizení, a to na movitých věcech, zásobách a stavebních součástí budov. Poškození věci může dojít krádeží vloupáním, loupežným přepadením a vandalismem.

Pojištění přepravovaného nákladu

Škoda může nastat také na věcech poškozených při dopravě. Podnikatelé si mohou sjednat pojištění přepravovaného nákladu, který může být poškozen živelnou událostí, havárií vozidla nebo odcizením.

Pojištění motorových vozidel

Pro případ rizika havárie nebo odcizení motorového vozidla mohou podnikatelé uzavřít smlouvu o pojištění motorových vozidel. Pojištění se obvykle vztahuje na střet vozidla, náraz, požár, povodeň, krupobití i zásah cizí osoby.

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla

Do pojistné smlouvy mohou podnikatelé zavést všechny osoby, které manipulují s automobilem. Tím se pojištění odpovědnosti vztahuje na každou takovou osobu. Poškozený může žádat o odškodnění přímo pojistitele viníka.

Pojištění dopravovaných osob

Toto pojištění kryje úrazy jakýchkoliv osob v pojištěném motorovém vozidle. Pojištění slouží pro případ smrti následkem úrazu, trvalé následky úrazu nebo pro vyplácení denního odškodného.

Pojištění přerušení provozu

V důsledku živelní události, krádeže nebo loupeže může nastat situace, kdy podnikatelé musejí přerušit svůj provoz. Pojištění přerušení provozu kryje náklady spjaté s dobou trvání přerušení, omezením podnikatelské činnosti nebo ušlým ziskem.

Pojištění zemědělských rizik

Pojištění se vztahuje na pěstované plodiny, které může poškodit nebo zničit krupobití, vichřice, požár, povodně, záplavy, sesuv půdy či mráz. Stejně tak lze pojistit chovaná hospodářská zvířata, která mohou uhynout v důsledku nákazy, živelní události, přehřátí organismu nebo zasažení elektrickým proudem.

Pojištění ostatních rizik

V neposlední řadě mohou podnikatelé pojistit přepravu zásilek, finanční ztráty nebo smluvní záruky.Naše tipy

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, zkuste si přečíst informace o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv polečnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Přečtěte si více o Credium půjčce.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Doporučujeme

Více k tématu půjčka 20000 do hodiny se můžete dozvědět také na stránkách Půjčka-20000-do-hodiny.cz

Pokud nemáte příjem nebo své příjmy nemůžete doložit, můžete využít finanční produkt s názvem Půjčka bez doložení příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.
Všechna práva vyhrazena © 2012 Půjčka-20000.cz
Tyto stránky jsou pouze informativního charakteru. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.