Půjčka 20000 ihned |
Snadná a dostupná půjčka na cokoliv
Důležité: Tento web vznikl v minulosti a některé články již proto nemusejí být aktuální.

Jak snížit spotřebu elektřiny

5. září 2015

Platba za elektřinu tvoří pravidelný měsíční výdaj snad každé domácnosti a nemůžeme se tomu úplně vyhnout, nicméně spotřeba se do určité míry snížit dá. Za elektřinu můžeme ušetřit desítky až stovky korun měsíčně. Jak na to?

Změna dodavatele

V první řadě si zjistěte, zda by přechod od stávajícího dodavatele k jinému pro vás nebyl výhodný. Během srovnání cen zohledňujte i sankce za výpověď a důkladně si prostudujte smluvní podmínky.

Úspornější žárovky

Začít bychom měli výměnou žárovek za úspornější typy, pokud jsme tak dosud neučinili. Žárovka sice něco stojí a ty nejkvalitnější nás možná odrazují svou vysokou cenou, pokud si ale propočítáme, kolik uspoříme, určitě už se jich bát přestaneme. Dnes se v domácnostech stále více uplatňují LED žárovky a diody vedle těch klasických úsporných.

Odmražení ledničky

Lednička s vrstvou námrazy „žere“ daleko více proudu, dokonce až o 75%! Jakmile je námraza vyšší než 3 mm, měli bychom přistoupit k odmražení. Také pomáhá lednici otevírat co nejméně a na co nejkratší dobu.

Úspornější spotřebiče

Zainvestujte do výměny starých spotřebičů a vyměňte je za úspornější. Všímejte si energetických štítků a tříd úspornosti. Nejméně úsporná je třída G, nejvíce třída AAA+.

Vypojování spotřebičů ze zásuvky

Takzvaný úsporný režim nebo stand-by režim spotřebičů, které neustále necháváme zapojené v zásuvce, dokáže „spolykat“ několik set korun za rok. V zásuvkách není dobré nechávat ani nabíječky.

Perte šetrně

Na čím nižší teplotu perete, tím je nižší i spotřeba elektřiny. Například při praní na 60° oproti 90° ušetříte 25 % energie. Elektřinu samozřejmě spotřebovává i sušička, pokud tedy nemusíte, nepoužívejte ji, a namísto toho usušte prádlo na vzduchu.

Vařte chytře

Pokud potřebujete rychle ohřát vodu nebo jídlo a máte klasický elektrický sporák, nečekejte, až se plotýnky rozehřejí, ale raději využijte rychlovarnou konvici nebo mikrovlnnou troubu. Nezapomínejte ani na využití zbytkového tepla pro ohřev.Naše tipy

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, zkuste si přečíst informace o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv polečnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Přečtěte si více o Credium půjčce.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Doporučujeme

Více k tématu půjčka 20000 do hodiny se můžete dozvědět také na stránkách Půjčka-20000-do-hodiny.cz

Pokud nemáte příjem nebo své příjmy nemůžete doložit, můžete využít finanční produkt s názvem Půjčka bez doložení příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.
Všechna práva vyhrazena © 2012 Půjčka-20000.cz
Tyto stránky jsou pouze informativního charakteru. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.