Půjčka 20000 ihned |
Snadná a dostupná půjčka na cokoliv
Důležité: Tento web vznikl v minulosti a některé články již proto nemusejí být aktuální.

Výhodná Tesco půjčka bez doložení příjmu

5. prosince 2015

Zajímavá alternativa na trhu

Tesco patří mezi největší maloobchodní prodejce, které má širokou sít svých obchodů. Nenabízí však pouze zboží, veřejnosti běžně známé z regálů v obchodu. Své služby rozšířilo i o finanční služby. Mezi velice oblíbenou službu patří tak zvaná Tesco půjčka. Jak tento produkt funguje a lze získat Tesco půjčku i bez doložení příjmů?

Jak to funguje?

Půjčit si až 500 tisíc korun můžete na cokoliv, a to bez ručitele. Jsou tři možnosti sjednání úvěru, online po internetu, telefonicky nebo osobně na stánku Tesco Finanční služby. Poslední zmíněná možnost je nutná při žádosti o půjčení více než 150 tisíc korun.

Jak lze půjčku získat?

Tesco půjčku může získat každá fyzická osoba starší 18 let, která má stálý příjem (včetně důchodu a podobně). K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti (například občanský průkaz, řidičský průkaz, pas, rodný list apod.), údaje o vašem zaměstnavateli a číslo svého bankovního účtu. Pokud vás zajímá, zdali musíte dokládat výši příjmu, neexistuje na tuto otázku jednoznačná odpověď. Na webových stránkách společnosti Tesco je uvedeno, že výše příjmu se uvádí do žádosti o půjčku ?, ne vždy si však tuto informaci Tesco ověřuje. Doslovně je uváděno, že o případné nutnosti předložení potvrzení o příjmu budete včas informováni.

Výhody a nevýhody Tesco půjčky

Sjednání Tesco půjčky vás nic nestojí, je bez poplatků. Bez poplatků je i předčasné splacení úvěru. Mezi další výhody se určitě řádí možnost zdarma a bez udání důvodu půjčku do jednoho měsíce zrušit. Zmínit můžeme i online přehled o vašich splátkách dostupný 24 hodin denně. Mezi nevýhody pak řadíme vysoké úroky, RPSN až kolem 20%. Další nevýhodou pak je minimální výše půjčky 20 tisíc korun, což nemusí vyhovovat každému.Naše tipy

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, zkuste si přečíst informace o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv polečnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Přečtěte si více o Credium půjčce.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Doporučujeme

Více k tématu půjčka 20000 do hodiny se můžete dozvědět také na stránkách Půjčka-20000-do-hodiny.cz

Pokud nemáte příjem nebo své příjmy nemůžete doložit, můžete využít finanční produkt s názvem Půjčka bez doložení příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.
Všechna práva vyhrazena © 2012 Půjčka-20000.cz
Tyto stránky jsou pouze informativního charakteru. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.