Půjčka 20000 ihned |
Snadná a dostupná půjčka na cokoliv
Důležité: Tento web vznikl v minulosti a některé články již proto nemusejí být aktuální.

Co je to revolvingový úvěr

30. května 2013

Jedná se o úvěr, který lze čerpat postupně a zároveň jej postupně splácet. Je určen pro podnikatele a fyzické osoby. Jedná se o krátkodobě splatitelný úvěr, a tak je pochopitelné, že není vhodný pro financování dlouhodobého rázu.

Výhody

Velkou výhodou revolvingového úvěru je možnost opakovaného postupného čerpání úvěru. Další výhodou je, že přesně víte kolik a za jaké období zaplatíte na úrocích. Ty se odvíjí od výše čerpaného úvěru. Nesporným plusem revolvingového úvěru je skutečnost, že je možné čerpat je i v cizích měnách.Nevýhody

V případě prodlení splacení naskakují vysoké úroky atakující hranici dvaceti procent. Samotné poplatky jsou také poměrně drahé. Co se úrokového limitu týká, není nikterak vysoký. Pohybuje se okolo 30 000 korun.

Jak Revolvingový úvěr získat?

K získání takového úvěru je třeba připravit se na notnou dávku byrokracie. Je potřeba dodat spoustu potvrzení a plánů, na jejichž základě banka vyhodnotí, zda úvěr poskytne či nikoliv.

Je potřeba dodat doklad dokazující právní subjektivitu klienta. Roční účetní uzávěrky za období předchozích tří let spolu s daňovými přiznáními. Dále je nutné dodat informace o společnosti v rozsahu Vstupních listů. Je důležité předložit detailně popsaný podnikatelský záměr a perspektivu. Samozřejmě není od věci předložit finanční plán informující o plánovaném vývoji společnosti po dobu čerpání revolvingového úvěru. Dále si pak finanční společnost vyžádá informace z nejrůznějších úřadů.

Na trhu najdeme spoustu společností, nabízí tento druh úvěru. Je tedy nutné obezřetně vybírat, abyste zvolili optimální variantu, která vám pomůže s vaším podnikáním.

Naše tipy

Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

– Potřebujete-li nebankovní půjčku do jednoho dne od podání žádosti, zkuste si přečíst informace o nebankovních půjčkách do 24 hodin.

– Jednou z nebankovních půjček na našem trhu je Cetelem půjčka.

Cofidis půjčky jsou nebankovní půjčky na cokoliv polečnosti Cofidis.

– Potřebujete novou pračku nebo cokoliv do domácnosti? Přečtěte si více o Credium půjčce.

– K nejméně rizikovým půjčkám na finančním trhu patří bankovní půjčky, které jsou nabízeny zavedenými bankovními institucemi.

– Největší bankovní dům u nás - Česká Spořitelna - nabízí svým klientům výhodné půjčky České spořitelny.

Doporučujeme

Více k tématu půjčka 20000 do hodiny se můžete dozvědět také na stránkách Půjčka-20000-do-hodiny.cz

Pokud nemáte příjem nebo své příjmy nemůžete doložit, můžete využít finanční produkt s názvem Půjčka bez doložení příjmu. Je to snadná, rychlá a dostupná půjčka.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.
Všechna práva vyhrazena © 2012 Půjčka-20000.cz
Tyto stránky jsou pouze informativního charakteru. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.